Топ-5 книг для продуктових дизайнерів

Timer1 min

Знайомся, це Толік – Head of Product Design у Headway. І він знає, як зробити застосунки та сайти максимально зручними та френдлі для користувачів. 

Як Толік поглибив свою експертизу? Усе завдяки рокам практики та постійному навчанню. Тож тримай топ-5 книг від нього:

📚 «Типографіка та верстка» – Артем Горбунов

Одна з найкращих книг про верстку макетів та шрифти. Автор на прикладах показує, як застосовувати принципи модульності та якірних об’єктів, правило внутрішнього та зовнішнього. Книга навчить, як зробити верстку мобільних додатків акуратною та щільною. 

📚 «Користувацький інтерфейс» – Ілля Бірман

Це практичний посібник з принципів хорошого інтерфейсу. Книга допоможе отримати базові знання та структурувати напрацьований досвід. 

📚 «Запитай маму» – Роб Фітцпатрік

Мастрід для усіх, хто працює над дослідженнями. Книга з гумором та практичними порадами пояснює, як не варто спілкуватися з користувачами вашого продукту.

📚 “When coffee and kale compete” – Alan Klement

Хочете дізнатися більше про користувачів і те, навіщо їм ваш продукт? Вам сюди. Це найбільш фундаментальна книга з теорії Jobs to be Done. Автор пояснює, чому не слід зосереджувати увагу на особистісних характеристиках юзерів. Головне – «робота», на яку користувач наймає ваш продукт.

📚 «Спринт» – Джек Кнапп

Як знайти свій ідеальний дизайн-процес? Достатньо визначити проблему, яку хочете вирішити! А про те, що робити далі, вам розкажуть автори книги, які працювали в Google. Раджу читати всією командою, адже описаний підхід стосується командної роботи.

Якщо ти теж постійно прокачуєш свої скіли в продуктовому дизайні та хочеш створювати продукт №1 у світі у своїй ніші, приєднуйся до Headway!

Let everyone know what you think!
Cool
Entertaining
Boring
Insightful